меню
hooka

Якщо вірити Вікіпедії, то караоке - це непрофесійний спів з використанням електронного пристрою, що дозволяє співати під заздалегідь записану фонограму.

Тепер давай розберемося. З непрофесійним співом все ясно - ми знаємо, що це не правда і ти співаєш як БОГ (хоча це не точно).

А ось, що стосується наступних двох пунктів, то тут ми маємо, що сказати.

«Електронний пристрій» - це калькулятор!)) А ось професійна система AST50 з базою в більш ніж 20000 пісень, новенькими мікрофонами, пультом дистанційного керування і можливістю управління прямо з твого рідного девайса, за допомогою спеціального і найпростішого додатка - це наше караоке, що очікує тебе в залах "S" і "W" антікінотеатра RockFellow210.

 

Ти ще не зрозумів? Давай по пунктах ….

AST50 - це наші караоке системи. ТАК - професійні! Ні - не з радіоринку!

20000+ пісень - якщо чесно, то їх там більше і ми їх ще й регулярно оновлюємо, якщо звичайно є нормальний матеріал, а не якась фігня. ТАК - є пісні скріптоніта (тобто треки скріптоніта)! ТАК - слова замальовуються! Нові мікрофони - просто знай що вони нові і дорогі!

 

Чекаємо тебе і твоїх фанатів. Тільки не забудь забронювати зал заздалегідь за номером 099 2 210 210, а то там вічно хтось кричить!