меню
hooka

 

У цих кількох абзацах ми поговоримо з тобою про заняття, за яким тебе в дитинстві не раз палила мамка, через яке тебе колись кинула твоя друга половинка, застукавши тебе в самий розпал дійства і яким навіть в зрілому віці займаються як чоловіки так і жінки не дивлячись на вік, рівень достатку або соціальний статус, можливо, навіть під час читання цих рядків. Відклади свій джойстик в бік і уважно читай далі, мова про ігрові консолі, безстиднику(це)!

 

Власне, розповідати про те, як цим займатися, ми не збираємося, ти і без нас добре вивчив(ла) це питання, але розповісти про новинки, які ми підготували для тебе в оновлених залах антикінотеатра ROCKFELLOW 210, ми просто зобов’язані.

 

Почнемо зі спортивної теми (ти ж у нас спортсмен?). Як на рахунок поганяти м'яч в FIFA 2020? Давай типу ти Рональду ... ну або кого ти там знаєш? (шукай в кожному залі)

 

Ще можемо загнати типу ти Jordan і ти запросто порвешь молодняк в NBA 2K18 (шукай в залі 2). Або ти типу Боббі Ор чи Джонні Буцик? Не в сенсі, що у тебе проблеми з передніми різцями, а в сенсі що ти можеш реально покарати всіх в NHL2018 (шукай в залі 2).

 

 

Набридло бігати? Ти втомлений і злий? Потрібно терміново випустити пар і комусь втащити !!! Спробуй крутий INJUSTICE 2 (шукай в залі "P") або за класикою - Mortal Kombat 11 (шукай в усіх залах), Tekken 7 (шукай в залі "2"), UFC 2 (шукай в залах "1" "S" "W")

 

 

 

 

 Всім втащив? Молодець! Тепер ще доведи, що ти крутий гонщик в GRAN TURISMO SPORT (шукай в залах "2" і "P") ... і вже після того, як ти переміг всіх і все - настане час для танцю переможця. Новий JUST DANCE в допомогу (шукай в залах "W" та "S"). Дивись не облажайся, чемпіон! 

 

Звичайно це далеко не все, що у нас є, все тобі ніхто не розповість.

Ну хіба що, ще розповімо що в одному із залів антікінотеатра тебе чекає VR з новими іграми, від якого, опинившись в самому центрі «вечірки», ти можеш випадково не повернутися в реальність ... а воно тобі треба? (шукай в залі "1")

 

Вирішуй, що тобі більше по духу, активний ти наш!

Бронюй зали антикінотеатру прямо зараз за номером 099 2 210 210

Пам'ятай! Потрібно відпроситися у мамки! Хто знає скільки тебе не буде ...))