меню
hooka

 

 

Beefeater - джин англійського походження. Один з найбільш нагороджених алкогольних напоїв в історії. Виробляється у Лондоні з 1876 року. Саме тоді корінний англієць Джеймс Барроу повернувся з Канади на батьківщину і вирішив займатися виробництвом спиртів. Будучи фармацевтом, він добре розбирався в темі, тому відразу купив відповідний спиртзавод Челсі за суму в 400 фунтів стерлінгів - це був 1863 рік.

Перейти на сайт 

 

Технологія HEATCONTROL, яка зберігає натуральний смак і аромат тютюну, нагріваючи його. Розроблена в Швейцарії, iQOS ™ - це система електричного нагрівання тютюну, яка розкриває його смак без горіння, без попелу і залишає менше запаху.

Перейти на сайт 

 

 Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним із найвідоміших пивних брендів у світі, а такі бренди як Baltika і Tuborg входять до числа найбільш популярних пивних брендів у Європі. З моменту заснування в 1847 році, Група стабільно працює і здійснює позитивний внесок в розвиток суспільства на всіх своїх ринках. У Carlsberg Group працюють понад 40 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу. Carlsberg Group – один із найбільших данських інвесторів на території України.

Перейти на сайт